• Zadzwoń: +48 695 325 095
  • +48 89 532 24 91
  • Oddział w Warszawie: tel kom.: +48 695 642 448

Refugium

galeria-zdjec

powrót

1

Ta konstrukcja dachowa stwarza szerokie pole dla kreatywności. Wychodzi naprzeciw surowym wymaganiom użytkowników, oferując możliwość twórczej realizacji indywidualnych pomysłów właścicieli domów, projektantów i inwestorów, czyniąc dany ogród zimowy niepowtarzalnym i jedynym w swoim rodzaju.

Ten zaskakująco oryginalny efekt możemy uzyskać za pomocą pomalowania (również według indywidualnego pomysłu) zupełnie płaskiej tafli wewnętrznej zadaszenia stworzonego w oparciu o system PLANUM lub połączyć ze szkłem przezroczystym, kolorowym czy też przepuszczającym światło nieprzezroczystym typu VSG lub szkłem z diodami LED. Dzięki przejrzystości w części mieszkalnej uzyskuje się więcej niż tylko typowy i klasyczny ogród zimowy.

powrót

1

Niezależnie od temperatury, deszczu czy śniegu na zewnątrz, usiądź wygodnie w ulubionym fotelu lub zanurz się w jacuzzi, daj się przeniknąć niepowtarzalnemu nastrojowi tego miejsca, zrelaksuj się i ciesz się jego idealnym klimatem.
 
Latem rozsuwane drzwi mogą prawie zniknąć, a dom zyska doskonałe zespolenie z ogrodem.
Tworząc projekt dla Ciebie, szukamy takich rozwiązań, które nie tylko idealnie dopasują się do Twojego domu, ale przede wszystkim do Ciebie i Twoich bliskich.

powrót

1

Zabudowany balkon można wykorzystać jako dodatkowe pomieszczenie mieszkalne lub zamienić w oranżerię wypełniając roślinami.

Elegancka prostota podniesie komfort i wartość twojego mieszkania.

powrót

1

Stwórzcie sobie miejsce do spotkań i na odpoczynek w otoczeniu natury.

Zróbcie wrażenie swoim osobistym sposobem na celebrowanie życia.

powrót

1

Nazywamy ten produkt kulturą wejścia! Dobry powód, by z dumą rzec:
Witamy u nas w domu!

powrót

1

Do dachu można przyłączyć części boczne (na całej długości lub częściowo). Dzięki możliwościom konstrukcyjnym otrzymamy przestrzeń otwartą lub bardziej intymną, częściowo zabudowaną. Przedstawiona tu konstrukcja na wspornikach z czterech granitowych słupów jest jedynie jednym z wielu przykładów zastosowania tej konstrukcji dachowej.

powrót

Formularz kontaktowy

Zapytaj nas o ofertę lub wycenę

wyślij

Strona korzysta z plikow cookies w celu realizacji uslug i zgodnie z Polityka plikow Cookies. Mozesz okreslic warunki przechowywania lub dostepu w Twojej przegladarce.