• Zadzwoń: +48 695 325 095
  • +48 89 532 24 91
  • Oddział w Warszawie: tel kom.: +48 695 642 448

Aktualności

24 XI 2017

Jakość

Prawa autorskie
WIGASYSTEM jest właścicielem nazwy, znaku firmowego WIGASYSTEM, nazwy i znaków produktów oraz elementów identyfikacji marki WIGASYSTEM, które podlegają ochronie prawnej.

Używanie bez zgody firmy WIGASYSTEM elementów identyfikacji pociąga za sobą odpowiedzialność prawną.

Wszelkie prawa do całej zawartości serwisu internetowego są zastrzeżone. Serwis zawiera elementy chronione prawem autorskim, znaki towarowe oraz inne oryginalne materiały

Odpowiedzialność
Dane i informacje umieszczone na stronach internetowych firmy WIGASYSTEM są publikowane dla celów informacyjnych. Niniejsza witryna ma na celu dostarczenie użytkownikom wyłącznie ogólnych informacji.

WIGASYSTEM nie udziela żadnych gwarancji w odniesieniu do informacji zamieszczonych w niniejszej witrynie, włączając gwarancje dotyczące dostępności, dokładności, terminowości, oraz kompletności niniejszej witryny czy też jej zawartości.

WIGASYSTEM nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek straty, szkody, zarówno bezpośrednie jaki pośrednie, wynikające z użytkowania niniejszej witryny lub jej zawartości.

Ochrona danych
WIGASYSTEM nie gromadzi żadnych danych osobowych ani informacji identyfikujących użytkowników niniejszej witryny za wyjątkiem przypadków, gdy podane są one świadomie przez samego użytkownika. Dane osobowe dostarczone przez użytkownika wykorzystywane będą tylko do celów określonych w danej części witryny. Informacje identyfikujące użytkownika nie są przekazywane żadnym stronom trzecim. Adresy IP mogą być wykorzystywane do obliczeń statystycznych w celu ulepszania witryny.

powrót

Formularz kontaktowy

Zapytaj nas o ofertę lub wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
wyślij

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.