• Zadzwoń: +48 695 325 095
  • +48 89 532 24 91
  • Oddział w Warszawie: tel kom.: +48 695 642 448

Aktualności

24 XI 2017

Kolory

Każde pomieszczenie i każda powierzchnia odbija światło w inny sposób. W zależności od pory dnia i światła dziennego kolory i pomieszczenia wydają się być inne.

Kolory odzwierciedlają nastrój, pozwalają pozytywnie kształtować klimat wnętrza.
Niektóre wnętrza potrzebują spokojnych barw, w innych doskonale sprawdzą się kolory odważne i tworzące kontrasty.

Możliwości są prawie nieograniczone.

Ponadto kolory wewnętrzny i zewnętrzny konstrukcji nie muszą być takie same. Łączenie barw ułatwia też łączenie stylów, nowoczesnych trendów z klasyką, np. kolor biały z modnym brązem. Da to efekt ciepłego i jednocześnie nowoczesnego wnętrza.

Biały rozjaśnia pomieszczenie, stwarza poczucie większej przestrzeni, a w odcieniu kremowym daje poczucie harmonii i estetyki. Bardzo szlachetny i łagodny kolor – symbolizujący nowoczesną wytworność.

Odważne kolory pozwalają na przemianę wnętrza, odpowiednie ich dobranie nadaje majestatyczności.

Kolory klasyczne i przytłumione: ponadczasowa elegancja tonacji cynamonowej, brązowej i zielonej. Przy odpowiednim urządzeniu pomieszczenia nadaje akcent przepychu.

powrót

Formularz kontaktowy

Zapytaj nas o ofertę lub wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
wyślij

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.