• Zadzwoń: +48 695 325 095
  • +48 89 532 24 91
  • Oddział w Warszawie: tel kom.: +48 695 642 448

Aktualności

24 XI 2017

Ludzie

Ludzie, którzy czują się odpowiedzialni za jakość naszych produktów. Osoby z wizjami i wartościami. Ludzie kochający produkt, a nie jedynie go produkujący, którzy są zaangażowani w każdy etap tworzenia.

Osoby tworzące Wiga System cechują się zdolnością rozdzielenia rzeczy ważnych od mniej ważnych. Cechuje ich zdolność pracy zespołowej i otwartej komunikacji. Naturalnie znajduje to swoje odzwierciedlenie w efektach pracy oraz w gotowym produkcie najwyższej jakości, jakości którą się docenia.

powrót

Formularz kontaktowy

Zapytaj nas o ofertę lub wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
wyślij

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.