• Zadzwoń: +48 695 325 095
  • +48 89 532 24 91
  • Oddział w Warszawie: tel kom.: +48 695 642 448

Aktualności

24 XI 2017

Materiały

Aluminium jest materiałem bezpiecznym oraz odpornym na negatywny wpływ pogody, obciążenia mechaniczne, fizyczne i chemiczne.

Technologia powierzchniowa odpowiada najwyższym wymogom ochrony środowiska i ekologii, powłoka proszkowa zgodna z najnowszym stanem techniki, uzyskała certyfikat jakości QUALICOAT

Aluminium jest stosunkowo „młodym” metalem. Odkrył je w 1808 roku Sir Humphry Davy. W roku 1825 Hans Christian Orsted jako pierwszy otrzymał aluminium w stanie czystym.

powrót

Formularz kontaktowy

Zapytaj nas o ofertę lub wycenę

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych. w celu nawiązywania kontaktu oraz wysyłania materiałów marketingowych oraz aktualnych ofert sprzedaży.
Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą.
Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych, prawie ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawie do wycofania zgody na przetwarzanie moich danych osobowych.
wyślij

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.